تبلیغات
  رادکلیفی ها - ما سر کار بودیم!
پاتوق رادکلیفی های عزیز

ما سر کار بودیم!

پنجشنبه 11 شهریور 1395 09:13 ب.ظ

????????? : پریا
{ کپی از عکس بالا = هک }
با درود فراوان
به گزارش دمنتور ، کمپانی برادران وارنر ، در مصاحبه با سایت Hypable اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای ساختن فیلم " هری پاتر و فرزند طلسم شده " ندارد!!!!!!!!
درواقع باید بگم که در رابطه با شایعات ، ما سرِ کار بودیم
البته من هنوز هم اعتقاد دارم که باید منتظر رمان خانم رولینگ باشیم و ببینیم اون چطوریه که مسلما از این فن فیکشن ضعیفی که به عنوانِ کتاب هشتم هری پاتر منتشر کردن صد پله که هیچه هزاران پله بهتر خواهد بود!!! من این رو توی دمنتور هم نقل کردم که شک دارم خانم رولینگ عزیز فقط و فقط به گسترش دادنِ یک فن فیکشنِ ضعیف اکتفا کنن و مسلما داستان رو باید طور دیگه ای بنویسن یا اصلا موضوع رو عوض کنن چون این داستان فقط و فقط بازی با تاریخه و احساسات هری پاتریست ها و با خوندن اون تمام ذهنیاتمون از تک تکِ قسمت های داستانهای هری رو دچار هاله ای از ابهام میکنه! من اولش فکر میکردم آقای جک تورن فقط میخواستند اون سوالاتی که در ذهن ما با این عنوان که {{ اگر این اتفاق نمی افتاد چه}} پاسخ بدهند ولی موضوع اینجاست که نوشتن این داستان فقط و فقط یک سو استفاده ی هنری و بازی با احساسات و عواطف بیننده ست و به هیچ وجه به پای داستان های قبلی نمیرسه و تمامی شخصیت ها دچار دوگانگی بودند و حتی احساسشون نسبت به همدیگه عوض شده بود ، شخصیت هاشون تغییر کرده بود و از همه بدتر نمایشنامه با سرعت سرسام آوری جلو میرفت ، یعنی فقط یک صحنه میگذشت و آلبوس بزرگتر میشد و این اصلا با عقل جور در نمیومد چونکه زبان نویسنده ، زبان حال بود و اینکه یکدفعه و با یک صحنه یک سال بگذره مشخص میکنه که اون نویسنده کتاب های قبلی رو درک نکرده چون خانم رولینگ جز به جزِ حوادث رو مینگاشتند و این یعنی خلق یک اثر هنری! البته سرعتش بخاطر این بودکه نسخه ی تمرینی بود ولی دگرگونیِ شخصیت ها رو نمیتونیم به هیچ وجه منی الوجوح لاپوشونی کنیم! اگر بخوایم این کتاب رو کتاب هشتم هری پاتر بدونیم و اعلام کنیم یعنی فاجعه!!!
به امید اومدن رمان خانم رولینگ و الهام گرفتن از اون برای ساخت فیلم نهم { چون یادگاران مرگ 2 میشد فیلم 8 ام =_______= }?????? ??? ??? ??????? : نظرات
????? ??????: پنجشنبه 4 آذر 1395  07:09 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30