تبلیغات
  رادکلیفی ها - برگشتم اونم چه برگشتنی!!!!
پاتوق رادکلیفی های عزیز

برگشتم اونم چه برگشتنی!!!!

پنجشنبه 15 مهر 1395 09:41 ب.ظ

????????? : پریا

{ عکس بالایی خودمم ، کپی = هک }
درود به همه ی گلیای خودم.
به دلیل غیبت یک ماهم پوزش میطلبم. فکر کنم توی وب شهرتخیلی ، توی پست چالش ها نوشته بودم که من بخاطر شغل پدرم مجبورم زود به زود محاجرت کنم و برای همین توی اکثر شهرهای ایران دوست و آشنا دارم و الآن هم دلیل غیبتم همین بود. به دلیل ماموریت پدرم ، یک ماه توی یک شهر دیگه زندگی میکردیم. میشه گفت ضرب المثل همه ی جای ایران سرای من است درمورد من صدق میکنه. ببخشید که نتونستم از اونجا هم بیام نت آخه اونجا وای فای نداشتم  ولی یکی دوباری به زور هاتسپات اومدم و دیدم چقدر نظر دادید الآن هم دوباره برگشتیم توی خونه ی خودمون و از این به بعد هستم.
مررررررررسی بابت نظراتتون ، با ششصد و خورده ای نظر ، قسمت نظراتمو ترکونده بودید میام توی وب تک تکتون جبران میکنم و مطالبتون رو میخونم. کلی مطلب و عکس جدید براتون دارم و احتمالا فردا با رمان و هفته ی دیگه با یه فیلم خیلی خیلی جذاب درخدمتتونم.
آها راستی فک کنم خوندید که عکس بالا خودمم ، راستش دقیقا همون روزی که رفتم کتابفروشی خرد و " هری و پاتر و فرزند طلسم شده " رو خریدم ، رفتنمون قطعی شد و نشد عکسشو بذارم و در عوض الآن گذاشتم....
آها راستی من بالاخره توی پاترمور ثبت نام کردم و فردا میخوام تعیین گروه و چوبدستی و پاترونوس م رو انجام بدم. شما هم انجام بدید و نتیجه ها رو توی نظرات بگید ، یه فکرایی دارم که موقعی که همه تون این کارو انجام دادین میگمش ببینم موافقین یا نه.
دوستون دارم
عاشق ترین عاشق هری پاتر ، پریا ایچیزن!?????? ??? ??? ??????? : نظرات
????? ??????: پنجشنبه 15 مهر 1395  10:40 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30