تبلیغات
  رادکلیفی ها - معلم نابابD=
پاتوق رادکلیفی های عزیز

معلم نابابD=

دوشنبه 8 خرداد 1396 10:24 ق.ظ

????????? : پریا

و در ماه اوت سال ۲۰۱۰، پس از اینکه خود را بیش از حد متکی به الکل دانست، نوشیدن آن را متوقف کرد. او دربارهٔ این اتفاق گفت: «هری پاتر من را در اطراف افرادی مانند ریچارد هریس قرار داده و من تمام داستان‌های شگفت‌انگیز او را در مورد شب‌های مست شدنش شنیده‌ام. این چیزی بود که من به شدت در تلاش به دنبالش بودم. من به این دلیل نوشیدن بیش از حد الکل را شروع کردم، چون می‌خواستم مانند ریچارد هریس شوم. اما من واقعاً بعد از این کار آزار دهنده، با صدای بلند، نامناسب، و مست کثیف شده بودم. من همیشه سرگرم‌کننده خوبی برای دیگران در چهار نوشیدنی اول هستم، ولی پس از آن بسیار سریع روی من اثر می‌کند و باید یکی به من برای رفتن به خانه‌ام کمکم کند. خاموشی نوعی از چیزی بود که من در زمان نوشیدن الکل در آن بودم.»

پس این شایعه که دن به الکل وابسته بوده درست بوده ولی فقط از سر کنجکاوی ولی بعد از یه مدت کوتاه ترک میکنه و بعدش میگه که "
خیلی مسخره است که چنین چیزی درباره من درست باشه. الکلی شدن باعث بیماری و آسیب به جسم من میشه  همچنین باعث آسیب به زندگی اجتماعی من. این یک سوال دور از ذهن هست. من همیشه باید از این بترسم که با کی ملاقات می کنم، با کی چه کار کردم، به کی چی می گم. برای همین فکر می کنند بیشتر وقت ها در آپارتمانم نشستم و مشروب می خورم. این احساسات هست من نیستم. بعضی ها به من می گویند: “فکر می کنم تو زندگیت مشکلی داری”، اما من اهمیت نمی دهم و دوست دارم در آخر به هدفی که دوست دارم برسم."
دن هنوزم نوشیدنی های الکلی مصرف میکنه اما نه مثل قبل. ولی خداوکیلی اونی که میگف دن 18 سال الکلی بوده هنوز برام هضم نشده =/
عاشق ترین عاشق هری پاتر ، پریا ایچیزن!?????? ??? ??? ??????? : نظرات
????? ??????: دوشنبه 8 خرداد 1396  10:55 ق.ظ